Gizlilik Politikası

Son güncelleme tarihi: [2023-10-28] [nettenyazar.com] (“biz”, “bizim” veya “bizimle”), ziyaretçilerimizin ve müşterilerimizin gizliliğini önemsiyor ve kişisel bilgilerinizi nasıl topladığımız, kullanıp ve paylaştığımız hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz. Bu gizlilik politikası, [nettenyazar.com] web sitesini ziyaret ettiğinizde sağladığınız bilgilerin nasıl kullanılacağına dair açıklamalar içermektedir.

Topladığımız Bilgiler

Ziyaretçilerimizin web sitemizi kullanırken sağladığı kişisel bilgiler şunları içerebilir: adınız, e-posta adresiniz, telefon numaranız ve diğer kişisel tanımlayıcı bilgiler. Bu bilgileri, ürün ve hizmetlerimizi size sunabilmek, sizinle iletişime geçebilmek, siparişlerinizi işleyebilmek ve web sitemizi geliştirebilmek için toplayabiliriz.

Çerezler ve Diğer Takip Teknolojileri

Web sitemizde çerezler ve benzeri takip teknolojileri kullanabiliriz. Bu teknolojiler, ziyaretçilerimizin web sitesini nasıl kullandığını anlamamıza ve kullanıcı deneyimini geliştirmemize yardımcı olur.

Bilgilerin Paylaşımı

Kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmayız veya satmayız, ancak yasal gereklilikler veya web sitemizi geliştirmek amacıyla iş ortaklarımızla sınırlı bilgileri paylaşabiliriz.

Gizliliğinizi Koruma

Kişisel bilgilerinizi korumak için endüstri standardı güvenlik önlemlerini uygularız. Ancak, internet üzerinden iletişim kesin güvenli değildir ve bu nedenle kişisel bilgilerinizi iletişimde bulunduğunuzda dikkatli olmanızı öneririz.

Değişiklikler

Bu gizlilik politikasını zaman zaman güncelleme hakkımızı saklı tutarız. Değişiklikler yapıldığında, en son güncelleme tarihini değiştirerek sizleri bilgilendireceğiz.

İletişim

Bu gizlilik politikası ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: [nettenyazar@gmail.com].

Teşekkür ederiz.

[nettenyazar.com]