En Verimli 9 İphone Uygulaması

En Verimli 9 İphone Uygulaması

En Verimli 9 İphone Uygulaması
Bugün sizler ile birbirinden kullanışlı 9 ios uygulamasını paylaşmak istiyorum. Zevkler ve renkler tabiki de tartışılmaz. Herkes sevdiği uygulamaları yorumdan paylaşabilir.

En Verimli 9 İphone Uygulaması - 011. Authy
İki faktörlü kimlik doğrulama ugyulamasıdır. Bir bilgisayar korsanı kullanıcı adınızı ve şifrenizi ele geçirmiş olsa bile; çevrimiçi hesaplarınızı güvende tutmanıza yardımcı olur. Authy, güvenli bir şekilde saklandığınızdan emin olmak için düzenli aralıklarla oluşturulmuş rasgele sayı dizileri kullanır ve telefonunuzu kullanarak daha az güvenli kimlik doğrulama kodlarına güvenmek yerine, iki faktörlü kimlik doğrulamayı destekleyen her hizmet için bir kimlik doğrulama kodu merkezi görevi görür.

En Verimli 9 İphone Uygulaması - 022. Halide
İPhone’unuzun varsayılan Kamera uygulamasında pro-level özelliklerinin olmaması nedeniyle hayal kırıklığına uğramış bir mobil fotoğrafçı iseniz, Halide’yi deneyin. Fotoğrafçılar göz önünde bulundurularak tasarlanan bu uygulama, pozlama telafisi gibi önemli ayarları manuel olarak değiştirmeyi, odak tepe noktası, daha iyi alan derinliği kontrolü ve RAW uyumluluğu gibi başka güzellikler eklemeyi çok daha kolay hale getiriyor.

En Verimli 9 İphone Uygulaması - 033. Drafts
Eğer bir yazarsanız bu uygulama tam size göre. Çünkü ilham ne zaman gelir bilinmez. Otomatik eylemleri rutininize ekleyebilir, çok yönlü İşaretleme diline metin yazabilir veya dönüştürebilir ve arabirimi hemen hemen her şekilde, kenar boşluklarına kadar özelleştirebilirsiniz.

Apple’ın en son büyük iOS güncellemesiyle birlikte Kısayollar, çok çeşitli görevleri otomatikleştirebilen oldukça güçlü bir araçtır. Kullanıcılar, çevrimdışı görüntüleme için YouTube filmlerini indirirken, bir öğenin Amazon’daki fiyat geçmişini kontrol etmek için bile kullanıyor.

En Verimli 9 İphone Uygulaması - 055. Fitbod
Spora yeni başlayanlar için egzersizlerinizi veya eğitim rutinlerinizi izlemek zor olabilir. Fitbod, etrafınızdaki ekipmana ve yapabileceğiniz alıştırmalara dayanarak rutinleri otomatik olarak oluşturarak jimnastik seanslarınızı yolda tutmanıza yardımcı olur. Çalıştığınız kas gruplarını ve her seanstan sonraki tahmini yorgunluk düzeylerini bile gösterir.

En Verimli 9 İphone Uygulaması - 066. Nomorobo
Rehber ve aramaları yöneten daha doğrusu spam aramaları en aza indirmenize yardımcı olacak bir uygulama. Kullananların memnuniyeti storelardaki yorumlardan takip edilebilir.

En Verimli 9 İphone Uygulaması - 077. Bobby
Elektrik, Su, Doğalgaz ve saymak için çok fazla aboneliğiniz var, neden hepsini tek bir yerde tutmuyorsunuz? Her hizmet için hatırlatıcıları yönetmek ve hatırlatıcılar almak, faturaların ne zaman geleceğini takip etmek ve her gün, hafta veya ayda ne kadar harcama yaptığınızı görmek için Bobby işinize yarayabilir. Bu uygulamaya benzeyen türkçe uygulamalar mevcut fakat. Bunun arayüzü size biraz daha sempatik gelebilir.

En Verimli 9 İphone Uygulaması - 088. Huji Cam
Son zamanlarda yükselişte olan analog fotoğrafçılık için mobil uygulamalar bir hayli fazlalaştı. Bu uygulamalar arasında en iyilerden birisi Huji Cam’dır. Bu uygulama ile daha önce çekilen fotolarada efekt uygulayabilirsiniz.

En Verimli 9 İphone Uygulaması - 099. Copied
Araştırmayı ve paylaşmayı sevenler için çok faydalı bir pano uygulaması. Gün boyu kopyaladığınız metninizi, bağlantılarınızı veya resimlerinizi arşivleyin ve akşam eve gelince arkadaşlarınız ile paylaşın. Kopyalanan içeriğinizi daha sonra listeye göre düzenleyebilir, panonuza iOS cihazınızın widget’ları aracılığıyla göz atabilir ve iCloud’u kullanarak cihazlarınızdaki listeleri senkronize edebilirsiniz.

En Verimli 9 İphone Uygulaması - 10

En Verimli 9 İphone Uygulaması” yazısında 2 düşünce

Bir yanıt yazın