TARKM Hisse

TARKM-Tarkim-Bitki-Koruma-Hisse-Borsa-Lot

TARKM hisse, zirai ilaç alanında faaliyet gösteren, yurt içi ve yurt dışı iş ortaklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, ekonomik ve kaliteli ürünü zamanında sunan, güvenilen ve milli menfaatleri benimseyen global düzeyde bir marka olmaktır.

TARKM Hisse Ne İş Yapar ?

Şirket, bitki koruma ürünleri imalatı, satış ve pazarlaması konusunda faaliyet göstermektedir. Tesis, 7.800 metrekare alanı kapalı olmak üzere toplam 20.020 metrekare arazi üzerine kurulmuştur. Kapalı alanlarda üretim tesisleri, herbisit, insektisit, fungisit, bitki gelişim düzenleyicisi ve sıvı ilaçlar ünitesi, toz ilaçlar ünitesi, depolar, idari ve sosyal binalar ile birlikte kalite ve arge laboratuvar bulunmaktadır.

TARKM Hisse Halka Arz Tarihi

Tarkim biti koruma halka arz tarihi 05.09.2023, 06.09.2023 olarak toplam 2 gün olarak açıklandı ve fiyatı 107,5 TL belirlendi.

TARKM Şirket Hedefi

ARKİM, Türkiye’nin ekolojik yapısı ve bitkisel üretim çeşitliliğine uygun 176 adet zirai ilacı portföyünde barındırmakta olup, bu konudaki çalışmalarına yoğun bir şekilde devam etmekte ve kısa bir süre içerisinde ürün portföyünü arttırarak tarım sektörüne girdi sağlayan en önemli firmalardan biri olmayı amaçlamaktadır.

Yaygın bir satış ve dağıtım ağına sahip olan Tarkim Bitki Koruma, 7 bölgede bulunan profesyonel personeli ile başta 1625 Tarım Kredi Kooperatifi olmak üzere diğer tarımsal birliklere ve zirai ilaç bayilerine hizmet vermektedir. Türkiye pazarı yanında Mısır, Kıbrıs, İran, Irak, Afganistan, Libya, Azerbeycan, Gürcistan’a ihracat yapmakta ve bir çok ülkede ruhsatlama çalışmalarına devam ederek ihracatta önder firmalardan biri olmayı hedeflemektedir.

Tarkim Bitki Koruma, Türk Çiftçisine sunduğu kaliteli, güvenilir ve ekonomik ürünler yanında, gelecek nesillere daha temiz bir çevre bırakmak amacı ile kaynakların daha verimli kullanılmasını, atıkların yerinde azaltılmasını ve tüm faaliyetlerinde insan sağlığı ve çevrenin korunmasını hedef edinerek, üretim ve pazarlama faaliyetinde bulunan bir Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri İştirak şirketidir.

TARKM Hisse Twitter Yorumları

Twitter X de TARKM ile ilgili en son yorumlara ulaşmak için lütfen hastag simgesine tıklayınız.
#TARKM

Kaynak(https://www.tarkimbk.com.tr)