Miatk Hisse

Miatk-Miatek-Hisse

Miatk Hisse, 2006 yılında Türkiye-Ankara’da kurulan MİA Teknoloji 2020 yılından itibaren Katar, ABD ve Fas ofislerini açmıştır. 2021 yılının Kasım ayında halka arz olup, #MIATK kodu ile BIST (BORSA İSTANBUL’da) işlem görmektedir. Çeşitli sektörlerde 160’dan fazla personeli ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için benzersiz inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri yürütmektedir.

Miatk Hisse Ne İş Yapar ?

Mia Teknoloji AS, Türkiye merkezli bir bilişim firmasıdır. Şirket’in ana faaliyetleri; bilgisayar ve bilgi teknolojilerine ait her türlü sistem tasarımı, yazılımının üretimini, bakımını ve satışını yapmak; elektronik imza ve elektronik sertifika sağlayıcılığı yapmak; yazılım ve sistem entegratörlüğü, müşavirlik ve mühendislik, eğitim ve danışmanlık endüstriyel tasarım yapmak ve her türlü biyometrik (Parmak izi, iris tanıma, damar tanıma, yüz tanıma) sistem tasarımı, yazılımı ve satışını yapmaktır. Mia Teknoloji, Amerika Birleşik Devletleri ve Katar’da bulunan ofisleriyle yurtdışında da faaliyet göstermektedir. Şirket, yazılım ve projelerle, Türkiye’de kamu kurumları, özel sektör kuruluşları ve uluslararası firmalara hizmet sunmaktadır.

Miatk Hisse Halka Arz Tarihi

15-16 Kasım 2021 tarihleri arasında  yapılmış olup talep toplama 2 gün sürmüştür.

Miatk Şirket Hedefi

Müşteri ve çalışanların memnuniyetini sağlayarak Türkiye ve Uluslararası Bilişim Sektöründe öncü şirketler arasında yer almaktır. Sanayi-Akademi İş birliği modeli ile katma değeri yüksek, inovatif çözümler üretmek ve yurt dışı Pazar aktörleri ile rekabet etmektir. Yerli ve Milli çözümleri ile, geniş ürün gamı ve özgün ürünleri ile farklılaşan istek ve ihtiyaçlara yönelik çözümler sağlayabilmek. Yüksek performanslı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetinde örnek olmak. Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda çözüm ortağı kimliği ile işletmelerin ihtiyaçlarına göre bilişim projeleri üretmek. Tesis Yönetimi ve Danışmanlık hizmetlerimizi ulusal ve uluslararası yasal mevzuatlara ve standartlara bağlı olarak gerçekleştirmek.

Miatk Hisse Twitter Yorumları

Twitter X de Miatk ile ilgili en son yorumlara ulaşmak için lütfen hastag simgesine tıklayınız.
#Miatk