A1Cap Hisse

A1CAP-HISSE-HALKA-ARZ

Türkiye sermaye piyasalarının yenilikçi gücü A1Cap Hisse A1 Capital; uzmanlaşmış deneyimli kadrosu ve güçlü teknolojik altyapısı ile yatırımcılarına, dijital çağın yatırım fırsatlarını sunmayı hedefliyor.

A1Cap Hisse Ne İş Yapar ?

A1 Capital; Hisse Senedi ve VİOP işlemlerine aracılık, Yatırım Danışmanlığı, Portföy Yönetimi, Halka Arz, Borçlanma Aracı İhraçları, Şirket Değerlemesi, Şirket Satın Alma ve Birleşme, Proje Finansmanı, Sermaye Artırımı ve Çağrı İşlemlerine aracılık gibi sermaye piyasalarının tüm alanlarını kapsayan geniş yetkili aracı kurum olarak müşterilerine özel çözümler sunuyor.

A1Cap Hisse Halka Arz Tarihi

7-8-9 Haziran tarihleri arasında yapılacak olup talep toplama 3 gün sürecektir.

A1Cap Şirket Hedefi

“A1 Capital; Hisse Senedi ve VİOP işlemlerine aracılık, Yatırım Danışmanlığı, Portföy Yönetimi, Halka Arz, Borçlanma Aracı İhraçları, Şirket Değerlemesi, Şirket Satın Alma ve Birleşme, Proje Finansmanı, Sermaye Artırımı ve Çağrı İşlemlerine aracılık gibi sermaye piyasalarının tüm alanlarını kapsayan geniş yetkili aracı kurum olarak müşterilerine özel çözümler sunuyor.

A1 Capital; Merkez Ofis/Maslak, Göztepe, Beylikdüzü, Zorlu, Ataşehir, Kadıköy, Maltepe, Ankara (Çankaya, Dumlupınar) İzmir, Bursa, Mersin, Antalya, Kayseri, Denizli, Eskişehir, Çanakkale, Kırıkkale, Edremit, Konya ve Tekirdağ İrtibat Büroları aracılığıyla 21 noktada yatırımcılara, yakın ve hızlı hizmet üretiyor.

Dijitalleşme ile bugüne kadar var olan tasarruf, yatırım alışkanlıklarının değiştiği ve finansal ekosistemin sil baştan yeniden tasarlandığı bir çağa girdik.

A1 Capital, insanlık tarihinde benzeri görülmemiş düzeyde değişimin yaşandığı bu dönemde bilgiye dayalı veri ve analizleri ile her zaman yatırımcıları için en iyi yatırımı hedefliyor.

Yenilikçi kimliğine uygun olarak geliştirdiği ürün ve hizmetlerle dikkat çeken A1 Capital, çok yönlü piyasa verilerinin yanı sıra araştırma, rapor ve uzman görüşlerinin kolay ve anlaşılır bir şekilde yer aldığı Hisse Koçu mobil aplikasyonu ile de yatırımcılarına birçok avantaj sunuyor.

Yaygın yerli yatırımcı tabanına sahip olan A1 Capital, dünya standartlarındaki yatırım ürün, hizmetleri, çözümleri ve deneyimli kadrosuyla her zaman yatırımcıların “kutup yıldızı” olmayı hedefliyor.”

A1Cap Hisse Twitter Yorumları

Twitter X de A1Cap ile ilgili en son yorumlara ulaşmak için lütfen hastag simgesine tıklayınız.
#A1Cap

Kaynak(https://a1capital.com.tr)