Yeni Passatı Keşfedin

Yeni Passatı Keşfedin

Yeni Passatı Keşfedin
Yeni Passatı Keşfedin - 01

Yeni Passat ve Passat Variant’ın özgüveninin ne kadar yüksek olduğunu daha ilk bakışta fark edeceksiniz. Özgün tasarımlı LED “High” ön farlar, LED stop lambaları ve dinamik yan çizgiler, aracın en dikkat çeken dış donanım özellikleri arasında. Yeni Passat ve Passat Variant, göz alıcı tasarımına uygun uzun dingil mesafesiyle size kusursuz bir sürüş konforu sunuyor. Tüm bunların yanı sıra otomobilin iç donanımı da dış donanımı kadar baş döndürücü.

Yeni Passat ve Passat Variant modellerinde isteğe bağlı olarak sunulan güvenlik ve sürüş destek sistemleri, omuzlarınıza binen yükü hafifletiyor. Bu sistemler yalnızca park ederken ya da yoğun trafikte giderken değil, tehlikeli bir durumla karşılaşmanız durumunda da size yardımcı oluyor. Hayatınızı kolaylaştırmak için, güvenilir asistanlarınız her zaman yanınızda.

Yeni Passatı Keşfedin - 02

İsteğe bağlı olarak sunulan dinamik viraj farlı LED “High” ön farlar, yolu en iyi şekilde aydınlatıyor. Uzun gece yolculuklarında bile size gözlerinizi yormadan mükemmel bir görüş sağlıyor. Geliştirilmiş görsel efektleriyle daha dikkat çekici hale gelen uzun ömürlü LED “High” stop lambaları da yolculuğunuzun güvenliğine katkıda bulunuyor.

Yeni Passatı Keşfedin - 03Kusursuz dekor öğeleri, gelişmiş yeni nesil bilgi ve eğlence sistemleri ve kolay kontrol edilebilir kumanda elemanları, Yeni Passat ve Passat Variant’taki hayatınızı güzelleştirecek özelliklerden bazıları. Bunların yanı sıra opsiyonel olarak sunulan ısıtmalı deri direksiyon, ambiyans aydınlatma paketi ve Comfortline’dan itibaren standart sunulan üç bölgeli tam otomatik klima “klimatronik” de sürüş konforunuza konfor katıyor. Aileye katılan en yeni üyeyse 12” büyüklüğünde yüksek çözünürlüklü ekrana sahip dijital gösterge paneli “Active Info Display”. Bu panel, radyo navigasyon sisteminde kullanılan fonksiyonları ve verileri yansıtarak sürücünün dikkati dağılmadan takip etmesini sağlıyor.

Yeni Passatı Keşfedin - 04

14 yönlü ayarlanabilen masaj fonksiyonlu koltuklar sayesinde, hem konforunuzu artırın hem de gün boyunca omurganıza binen yükü azaltın. Üstelik bu koltuklar çok yönlü ayarlama özelliğiyle en rahat oturma pozisyonunu bulmanızı sağlarken hafıza özelliği sayesinde de sizi her seferinde ayar yapmaktan kurtarıyor.  Nereye yolculuk yaparsanız yapın, başta Yeni Passat Variant olmak üzere her iki Passat modelinde de herkese yetecek kadar yer var. Size kalansa yalnızca yolculuğun keyfini çıkarmak.

Yeni Passatı Keşfedin - 05

Yaya Algılama Sistemi “Pedestrian Detection”: Bu sistem, dikiz aynasının arkasındaki radar sayesinde yolda bulunan yayaları algılayıp sürücüyü hem sesli hem görsel olarak hem de kısa bir fren yaparak uyarıyor. Sürücü tüm bu uyaranlara rağmen tepki göstermiyorsa otomatik acil frenleme devreye giriyor ve otomobil durduruluyor. Bu sayede yalnızca siz değil, aynı zamanda yolda bulunan diğer kişiler de korunmuş oluyor.

Yeni Passatı Keşfedin - 06

Trafikte Sürüş Asistanı “Traffic Jam Assist”: Sıkışık trafikte, 0-60 km/s hızlarda Yeni Passat ve Passat Variant’taki sistem devreye girerek öndeki aracın hızını takip ediyor. Trafik ağır ilerliyorsa sizi sürekli gaz ve fren pedalına basmaktan kurtarıyor, arkadan çarpışmaları engelliyor.

Römork Stabilizasyon Sistemi “Trailer Assist”: Römorkla birlikte manevra yapmaya çalışan herkes bunun ne kadar zor olduğunu bilir. Römork Stabilizasyon Sistemi tam da bu noktada devreye girerek ihtiyaç duyduğunuz desteği sunuyor. Aktif etmeniz durumunda zaman kaybetmeden kolayca dönmenizi sağlıyor.

Yeni Passat’ın fiyatına gelince motor hacmi, beygir gücü ve şanzıman tipine göre 70.900 TL ile 167.300 TL arasında değişmektedir. Passat Variant fiyatı ise 81.300 TL’den başlayıp yine 167.300 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Kaynak: VW

Yeni Passatı Keşfedin” yazısında 2 düşünce

Bir yanıt yazın